eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Ітвіннери з України взяли участь у конференції в Австрії

25 червня 2015 року

 

18-19 червня у Відні відбулася «Тематична конференція: навчання, обмін – шкільна співпраця в Дунайському регіоні». Захід зібрав 50 вчителів-ітвіннерів  з 12 країн: України, Молдови, Австрії, Сербії, Болгарії, Румунії, Хорватії, Чехії, Німеччини, Словенії, Угорщини, Словаччини.

Учасниками заходу від України стали: Надія Головчук (Старокутська загальноосвітня школа I-III ступенів Івано-Франківської обл.), Майя Селятіна (Спеціалізована школа №10, Одеса) та Ганна Козловська, (Гімназія №48, Київ).

Під час конференції ітвіннери обговорили стратегію розвитку Дунайського та ідею об’єднання всіх європейських країн шляхом співпраці та популяризації толерантності, зокрема, за допомогою проектів eTwinning. Особливий акцент було зроблено на розвитку професійної освіти та ключових компетенцій учнів, у тому числі в рамках ініціатив Erasmus+.

Також австрійські ітвіннери презентували гостям свої результати й плани на подальший розвиток програми, поділилися досвідом реалізації найцікавіших проектів та корисними IСT-інструментами.  

Звісно, не обійшлося і без практичної реалізації ідеї співпраці. Завдяки плідній роботі в командах, протягом конференції було зареєстровано 13 нових проектів, участь в яких візьмуть і українські вчителі.

Відгук учасниці Надії Головчук: «Я вперше брала участь в міжнародній конференції, тому ще й досі перебуваю під враженнями від неї. Для мене це був величезний досвід та незабутні емоції. Я мала можливість поспілкуватися з іноземними колегами, відвідати корисні воркшопи та започаткувати два нові проекти. Моїми партнерами стали вчителі з Молдови, Румунії, Австрії, Угорщини та Німеччини. Щиро вдячна організаторам заходу та команді PSA Ukraine за надану можливість відвідати Відень та взяти участь у надзвичайно корисній конференції».