eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Українські ітвіннери взяли участь в eTwinning-семінарі для вчителів математики в Латвії

8 квітня 2016 року

 

У Ризі відбувся семінар eTwinning для вчителів математики. Захід зібрав 35 ітвіннерів з Латвії, Литви, Болгарії, України, Чехії, Естонії та Польщі. Україну представили вчителі Наталія Грушко (Заліщицька державна гімназія, Тернопільська обл.) та Микола Толстік (Новочернещинська ЗОШ, Харківська обл.), а також координатор програми Валентина Веліченко.

Упродовж 4 днів (31.03–03.04) учасники познайомилися з колегами-ітвіннерами та столицею Латвії; поділилися корисним досвідом навчання учнів та організації проектів eTwinning; опанували нові інструменти TwinSpace та eTwinning Live; ознайомилися з новими ІКТ-інструментами та інноваційними методами організації навчального процесу. 

Також в рамках семінару вчителі обговорили особливості планування та реалізації проектів, які включають в себе вивчення математики; сформували команди, знайшли цікаві ідеї, заснували нові проекти та презентували їх колегам. 

Відгуки учасників:

Наталія Грушко: «Це моя перша подорож з eTwinning, і вона була незабутня. Господарі та учасники семінару створили дружню й творчу атмосферу. Цікаво було познайомитись із новими людьми, поділитися ідеями нових проектів, обговорити питання викладання математики у різних країнах, побачити Ригу та поблукати її вуличкам. На воркшопах я навчилася користуватися багатьма новими цифровими інструментами та надихнулася на продуктивну роботу. Отримані нові методи викладання я обов’язково буду використовувати у свій проектній діяльності.

Знайомство з колегами з Латвії та Естонії дало можливість започаткувати новий проект. До речі, після семінару у нас уже відбулася перша скайп-зустріч. Сподіваюсь, що вона переросте в подальшу плідну співпрацю. Вдячна PSA Україна та латвійській стороні за надану можливість рухатися вперед та вдосконалюватися».

Микола Толстік: «На семінарі ми мали можливість на практиці застосувати сучасні інтерактивні методи навчання та дізнатися, яким чином можна використовувати Інтернет-середовище у проектній діяльності. Особливо вразила робота тренерів Alesja Spihala та Ivita Steķe, які продемонстрували можливості сучасних Інтернет-засобів та інтерактивних технологій для організації проектів та діяльності учнів. Також була плідною робота всіх учасників семінару, адже учителі з різних країн змогли створити та зареєструвати спільні проекти, спланувати подальшу співпрацю».