eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Галина Духович та Вікторія Гарбуз взяли участь в eTwinning-семінарі з цифрової грамотності у Мальті

14 квітня 2016 року

 

8-10 квітня на острові Гозо (Мальта) відбувся eTwinning-семінар на тему «Digital Literacy in Education». Подія об’єднала учасників програми з Чехії, Естонії, Франції, України, Вірменії, Латвії, Польщі, Словаччини та Мальти. Участь у ній взяли українські ітвіннери Галина Духович (Грицівська загальноосвітня школа) та Вікторія Гарбуз (Ковельська міська гімназія).

Ключовою метою заходу було вивчення сучасних ІКТ-технологій для навчання та підвищення мотивації учнів, а також популяризація цифрової грамотності в освіті.

Упродовж семінару ітвіннери взяли участь у серії воркшопів, де дізналися про можливості eTwinning Live та Erasmus+, кодування, інтерактивної онлайн-підтримки навчання та інших корисних сервісів для проектної діяльності. Також вони отримали змогу поділитися цікавими ідеями, створити команди та заснувати нові проекти eTwinning.

Відгуки учасників:

Галина Духович: «eTwinning здійснює мрії! Це я можу сказати напевне, відвідавши цей семінар. Теплий прийом приймаючої сторони відобразився на настрої всіх учасників. На час семінару всі стали наче дружньою сім’єю, що долала труднощі, дізнавалася багато нового та щодня переживала незабутні спільні хвилини. Спікери воркшопів представили багато цікавих інструментів для вдосконалення майстерності викладання різних предметів. Усі учасники повернулись додому сповнені незабутніх вражень від прекрасної теплої країни у Середземному морі та ідей для майбутніх успішних проектів eTwinning».

Вікторія Гарбуз: «Участь у семінарі стала для мене надзвичайною подією. Представники NSS Malta подбали про те, щоб перебування учасників семінару було не лише змістовним, але й цікавим. Ми навчилися використанню корисних ІКТ-інструментів для реалізації проектів та підвищення мотивації учнів. Також кожен учасник семінару мав змогу представити свою ідею проекту та знайти партнерів. Особливе враження на мене справила екскурсія визначними місцями острова Гозо та візит до міста Вікторія. В Україну поверталася з масою незабутніх спогадів. Щиро вдячна команді PSA Ukraine за чудову можливість взяти участь у семінарі, отримати корисну інформацію та поспілкуватися з європейськими колегами. Приємно усвідомлювати, що eTwinning не лише сприяє особистому професійному зростанню, а й об’єднує людей заради досягнення кращих стандартів у викладанні».