eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Українські ітвіннери взяли участь у тематичній eTwinning-конференції для Дунайського регіону

30 червня 2017 року

 

22–23 червня у Відні відбулася тематична конференція «Learning, teaching, exchanging – school cooperations in the Danube Region». Захід зібрав представників 11 країн: Молдови, України, Німеччини, Угорщини, Австрії, Румунії, Сербії, Болгарії, Боснії і Герцоговини, Словаччини та Чехії. Від України участь у заході взяли амбасадор Таїса Хриплива (Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.) та ітвіннер Наталія Орлик (Хустська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.

Упродовж двох днів учасники працювали над темою «Співпраця шкіл Дунайського регіону». Активно знайомилися, ділилися ідеями, обговорювали важливі для освіти регіону питання. У формі інтерактивної взаємодії визначили пріоритетні теми для проектів. Потім попрацювали у групах, створили та зареєстрували проекти. Після чого кожна група презентувала свої напрацювання аудиторії.

Окрім корисної групової роботи, враження учасників доповнили й місця проведення конференції. Першого дня захід проходив в одній з кращих шкіл Відня, яка розташована на кораблі, учні якої провели екскурсію ітвіннерам. А другий день учасники провели у будівлі головного офісу Erasmus+.

Відгук учасниці конференції Таїси Хрипливої: «Протягом двох днів панувала ділова та доброзичлива атмосфера. Ми мали колосальну мовну практику, завели багато нових знайомств, обмінялися досвідом, зареєстрували нові проекти. Кожна країна мала якусь «родзинку» і з радістю нею ділилась. На жаль. все хороше рано закінчується. Але я повернулась додому з новими думками, новими партнерами, пречудовими враженнями та великим натхненням. Ця конференція була неначе ковток свіжого повітря після довгого навчального року».