eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

The colourful face of Europe

13 травня 2016 року

Основна ідея проекту – розгляд проблем міграції в Європі та її впливу на європейські країни. Учасники вивчають історію міграцій своїх країн і сімей; готують, проводять й оцінюють результати опитувань в своїх школах; розглядають причини міграції, досвід мігрантів та, зокрема, різні аспекти їхнього повсякденного життя, а також приймаючої сторони суспільства.

The colourful face of Europe
Вчитель-учасник проекту від України:
Тетяна Лившенко, КЗ «Мелітопольська спеціалізована школа-інтернат «Творчість» ЗОР
Країни-учасники:
Польща Франція Німеччина Україна
Мета проекту:
підвищення інформованості про толерантність та міжкультурний діалог у європейському суспільстві; розвиток навичок і талантів, створення творчих продуктів; вивчення культурних відмінностей і подібностей в своїх школах, а також у школах країн-партнерів; використання індивідуального досвіду, що допомогає дізнатися про те, звідки ми прийшли і хто ми є, сприяє вихованню толерантності. Проект також дає можливість покращити знання англійської мови та розширити досвід використання інструментів ІКТ
Предмети:
Іноземні мови, Основи громадянського права, Історія, Психологія
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
17–18 років
Інструменти:
фото, відео, електронна пошта, PowerPoint, Microsoft Word, Microsoft Excel, інтерактивна онлайн-дошка, а також онлайн-сервіси для створення постерів, відеороликів, карт, анкет опитування
Результати:

Відгук вчителя:

Тетяна Лившенко: «До еTwinning наша школа долучилася восени 2015р.,тож це був наш перший проект у програмі. Завдяки різноманіттю сучасних методів і форм роботи , які пропонує програма, учні мали можливість обрати напрямок діяльності відповідно до своїх інтересів та можливостей. Що, у свою чергу, забезпечило високий рівень мотивації до навчання. Корисним і цікавим було використання сучасних онлайн-інструментів та ресурсів. Також важливим було розширення світогляду та можливість інтеркультурного спілкування учнів».

Відгуки учнів:

Семілуцька Анастасія (11 клас): «Проект сподобався надзвичайно. Отримала дуже багато нових друзів та вражень. Було дуже цікаво досліджувати історію своєї родини та країни, проводити опитування, робити відео. Дуже приємно, що нам вдалося виконати проект на такому високому рівні».

Проект стартував  01.11.2015.